Website Manager

Posted Schedules

Program
Division
Schedule
Team
Date AwayTeam HomeTeam Time Location/Field
12/03/2019Practice4B Davis 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/03/2019Practice3B Griffin/Watkins 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/03/2019Practice3B Vranich 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/03/2019Practice3G Craycraft 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/03/2019Practice4B Vance/Casale 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/03/2019Practice3B Richards/Fields 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/03/2019Practice3B Crouse/Grigalunas 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/03/2019Practice3G Prough/Johnson 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/03/2019Practice5B Griffin/Brinkman 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/03/2019Practice6G Bokesch/Mejia 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/03/2019Practice5G Myers/Meyer 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/03/2019Practice4B Wright 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/03/2019Practice4B Bendeck/Stratman 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/03/2019Practice6B Adams 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/03/2019Practice4B Sweeney/Weese 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/03/2019Practice6B Scheehle 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court B 
12/04/2019Practice3B Zeller/Leach 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/04/2019Practice3G Wendorf /Schwind 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/04/2019Practice5G Pitzer/Chiero 6:00PM - 7:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/04/2019Practice4G Burton/Peck 6:00PM - 7:00PMCheshire ES / Gym court B 
12/04/2019Practice4G Weaver/Weaver 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/04/2019Practice4B Boyd/Lame 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/04/2019Practice5B Scholl 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/04/2019Practice3B Thomas 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/04/2019Practice3G Sullivan/Daniel 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/04/2019Practice4B Effinger 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/04/2019Practice4G Wenning/Simpson 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/04/2019Practice3G Smith/Smith 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/04/2019Practice5G Wendorf/Francisco 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/04/2019Practice4B Silva 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/04/2019Practice4B Hamm/Paik 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/04/2019Practice6G Nebraska/Ross 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court B 
12/04/2019Practice4B Condon 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/04/2019Practice4G Sheaf 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/04/2019Practice6B Thomas/Weimer 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/04/2019Practice6B Ogden 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/04/2019Practice6B Bhatt/Perkins 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/04/2019Practice4B Galvin/Kane 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/04/2019Practice4G Wesson/Hayes 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/04/2019Practice3B Johnson/Watson 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/04/2019Practice5B Painvin/Rinehart 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/04/2019Practice5B Johnson/Wickes 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/04/2019Practice6B Williams/Eichhorn 8:00PM - 9:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/04/2019Practice4G LaPlante/Price 8:00PM - 9:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/05/2019Practice3G Zieber/Zieber 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/05/2019Practice3B Brown 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/05/2019Practice3B Baumann 6:00PM - 7:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/05/2019Practice3G Kennedy/Kelley 6:00PM - 7:00PMCheshire ES / Gym court B 
12/05/2019Practice4G Edwards/Mackey 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/05/2019Practice3B Polek/Baerwaldt 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/05/2019Practice4B Aram/Hanuscak 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/05/2019Practice3B Perkins 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/05/2019Practice3G Middleton /Hale 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/05/2019Practice3B Silcott/McDaniel 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/05/2019Practice5G Palmer/Dreischarf 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/05/2019Practice5G Harding/Holloway 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/05/2019Practice6B Seaman 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/05/2019Practice5B Couchman/Gallagher 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court BCanceled
12/05/2019Practice5B Snowball 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/05/2019Practice4G Jackson-Kuofie/Shepherd 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/05/2019Practice4B Flynn/Parker 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/05/2019Practice5G Weakley/Weakley 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/05/2019Practice4G Koesters/Hersey 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/05/2019Practice5B Whipple/Douglas 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/05/2019Practice5B Smith/Vanderkaay 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/05/2019Practice6G Naughton/Livingston 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/05/2019Practice6B Heise 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/05/2019Practice6G Hargett/Wylie 8:00PM - 9:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/05/2019Practice6B Stoutenburg 8:00PM - 9:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/06/2019Practice3G Street 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/06/2019Practice4G Dyer/Uscio 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/06/2019Practice4B Shiring 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/06/2019Practice3B Jones 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/06/2019Practice5B Watters/Boose 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/06/2019Practice5G Bowman/Woods 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/06/2019Practice3B Rogers/Spitler 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/06/2019Practice3G Siebeneck 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/06/2019Practice6B Thieman 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/06/2019Practice5B Hines 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/06/2019Practice5B Jenkins/Daniel 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/06/2019Practice6B Cadegan/Vance 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/06/2019Practice6B Ulery 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/06/2019Practice6B Simpson 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/06/2019Practice5B Ehmer 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/06/2019Practice5B Schmidt 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/06/2019Practice3B MacAdam 8:00PM - 9:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/06/2019Practice6B Waymire 8:00PM - 9:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/06/2019Practice5B Reece/Guenard 8:00PM - 9:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/09/2019Practice5G Harding/Holloway 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/09/2019Practice4B Silva 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/09/2019Practice4B Davis 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/09/2019Practice3B Baumann 6:00PM - 7:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/09/2019Practice3G Smith/Smith 6:00PM - 7:00PMCheshire ES / Gym court B 
12/09/2019Practice3B Jones 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/09/2019Practice3G Wendorf /Schwind 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/09/2019Practice4G Weaver/Weaver 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/09/2019Practice4B Hamm/Paik 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/09/2019Practice5G Palmer/Dreischarf 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/09/2019Practice3B Richards/Fields 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/09/2019Practice4B Aram/Hanuscak 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/09/2019Practice4B Flynn/Parker 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/09/2019Practice4B Condon 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/09/2019Practice5G Wendorf/Francisco 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/09/2019Practice5G Myers/Meyer 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/09/2019Practice4B Galvin/Kane 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/09/2019Practice4B Sweeney/Weese 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/09/2019Practice4B Bendeck/Stratman 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/09/2019Practice6B Ulery 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/09/2019Practice5B Smith/Vanderkaay 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/09/2019Practice6B Scheehle 8:00PM - 9:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/10/2019Practice3G Sullivan/Daniel 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/10/2019Practice3B Vranich 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/10/2019Practice3B Zeller/Leach 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/10/2019Practice3B MacAdam 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/10/2019Practice3B Crouse/Grigalunas 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/10/2019Practice3G Prough/Johnson 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/10/2019Practice3B Griffin/Watkins 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/10/2019Practice3G Siebeneck 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/10/2019Practice5B Schmidt 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/10/2019Practice6B Thieman 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/10/2019Practice5G Dropsey/Borgner 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/10/2019Practice6B Heise 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court B 
12/10/2019Practice5B Scholl 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/10/2019Practice4G Koesters/Hersey 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/10/2019Practice3B Johnson/Watson 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/10/2019Practice4G Sheaf 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/10/2019Practice6B Bhatt/Perkins 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/10/2019Practice5B Whipple/Douglas 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/10/2019Practice6G Naughton/Livingston 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/10/2019Practice6B Williams/Eichhorn 8:00PM - 9:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/10/2019Practice5G Dropsey/Borgner 8:00PM - 9:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/11/2019Practice3B Silcott/McDaniel 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/11/2019Practice3B Polek/Baerwaldt 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/11/2019Practice5G Pitzer/Chiero 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/11/2019Practice3B Brown 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/11/2019Practice4B Boyd/Lame 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/11/2019Practice4G Jackson-Kuofie/Shepherd 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/11/2019Practice3G Street 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/11/2019Practice3B Rogers/Spitler 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/11/2019Practice4B Vance/Casale 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/11/2019Practice3B Perkins 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/11/2019Practice6G Bokesch/Mejia 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/11/2019Practice5B Couchman/Gallagher 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/11/2019Practice5B Hines 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/11/2019Practice6B Ogden 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/11/2019Practice6B Waymire 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/11/2019Practice4G LaPlante/Price 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/11/2019Practice5B Painvin/Rinehart 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/12/2019Practice4G Burton/Peck 6:00PM - 7:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/12/2019Practice3B Thomas 6:00PM - 7:00PMCheshire ES / Gym court B 
12/12/2019Practice3G Craycraft 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/12/2019Practice3B White 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/12/2019Practice4G Edwards/Mackey 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/12/2019Practice4B Shiring 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/12/2019Practice3G Middleton /Hale 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/12/2019Practice4G Wenning/Simpson 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/12/2019Practice6B Cadegan/Vance 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/12/2019Practice5B Jenkins/Daniel 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/12/2019Practice4G Wesson/Hayes 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/12/2019Practice5B Johnson/Wickes 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/12/2019Practice6B Adams 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/12/2019Practice5G Weakley/Weakley 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/12/2019Practice6B Thomas/Weimer 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court A 
12/12/2019Practice4B Wright 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court B 
12/12/2019Practice3B White 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court BRescheduled
12/13/2019Practice5B Ehmer 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/13/2019Practice3G Kennedy/Kelley 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/13/2019Practice5B Reece/Guenard 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/13/2019Practice4G Dyer/Uscio 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/13/2019Practice5G Bowman/Woods 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/13/2019Practice5B Watters/Boose 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/13/2019Practice3G Zieber/Zieber 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/13/2019Practice4B Effinger 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/13/2019Practice5B Griffin/Brinkman 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/13/2019Practice6G Nebraska/Ross 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/13/2019Practice5B Snowball 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/13/2019Practice6B Simpson 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/13/2019Practice6B Stoutenburg 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/13/2019Practice6G Hargett/Wylie 8:00PM - 9:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/16/2019Practice3B MacAdam 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/16/2019Practice3B Vranich 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/16/2019Practice3G Middleton /Hale 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court ARescheduled
12/16/2019Practice4B Wright 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/16/2019Practice4G Jackson-Kuofie/Shepherd 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/16/2019Practice4G Weaver/Weaver 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/16/2019Practice3G Wendorf /Schwind 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/16/2019Practice3B Richards/Fields 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/16/2019Practice5B Whipple/Douglas 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/16/2019Practice4B Effinger 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/16/2019Practice3B Crouse/Grigalunas 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/16/2019Practice5B Ehmer 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court BRescheduled
12/16/2019Practice4B Hamm/Paik 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/16/2019Practice5G Myers/Meyer 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/16/2019Practice5G Wendorf/Francisco 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/16/2019Practice4G LaPlante/Price 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/16/2019Practice6B Bhatt/Perkins 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/16/2019Practice6B Simpson 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/16/2019Practice3B Baumann 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court ARescheduled
12/16/2019Practice5G Bowman/Woods 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court BRescheduled
12/16/2019Practice6G Bokesch/Mejia 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/16/2019Practice3G Prough/Johnson 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court ARescheduled
12/16/2019Practice5G Pitzer/Chiero 8:00PM - 9:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/17/2019Practice4B Shiring 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/17/2019Practice3B Polek/Baerwaldt 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/17/2019Practice3B Jones 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/17/2019Practice3G Sullivan/Daniel 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/17/2019Practice4B Aram/Hanuscak 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/17/2019Practice3B Rogers/Spitler 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/17/2019Practice4G Wesson/Hayes 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/17/2019Practice3B Silcott/McDaniel 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/17/2019Practice5G Palmer/Dreischarf 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/17/2019Practice6B Thieman 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/17/2019Practice5G Dropsey/Borgner 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court ARescheduled
12/17/2019Practice6B Scheehle 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/17/2019Practice5B Jenkins/Daniel 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/17/2019Practice3B Johnson/Watson 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/17/2019Practice5B Johnson/Wickes 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/17/2019Practice5B Schmidt 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/17/2019Practice3B Griffin/Watkins 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court ARescheduled
12/17/2019Practice5B Griffin/Brinkman 8:00PM - 9:00PMAlum Creek ES / Gym court ARescheduled
12/17/2019Practice6B Adams 8:00PM - 9:00PMWyandot Run ES / Gym court ARescheduled
12/18/2019Practice3G Zieber/Zieber 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/18/2019Practice3B Zeller/Leach 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/18/2019Practice4G Dyer/Uscio 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court ARescheduled
12/18/2019Practice4B Silva 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/18/2019Practice4B Davis 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/18/2019Practice5B Couchman/Gallagher 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/18/2019Practice3B Perkins 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/18/2019Practice4G Wenning/Simpson 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/18/2019Practice3G Smith/Smith 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/18/2019Practice4G Sheaf 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/18/2019Practice3B Thomas 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court ARescheduled
12/18/2019Practice4B Bendeck/Stratman 7:00PM - 8:00PMCheshire ES / Gym court BPostponed
12/18/2019Practice5B Scholl 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/18/2019Practice5B Hines 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/18/2019Practice4B Galvin/Kane 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/18/2019Practice6B Waymire 7:00PM - 8:00PMHeritage ES / Gym court B 
12/18/2019Practice5B Painvin/Rinehart 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/18/2019Practice5B Smith/Vanderkaay 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/18/2019Practice6G Naughton/Livingston 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/18/2019Practice6B Thomas/Weimer 8:00PM - 9:00PMAlum Creek ES / Gym court ARescheduled
12/19/2019Practice6B Seaman 6:00PM - 7:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/19/2019Practice4G Edwards/Mackey 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/19/2019Practice3G Craycraft 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/19/2019Practice3B Brown 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/19/2019Practice3B White 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/19/2019Practice4B Vance/Casale 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/19/2019Practice3G Siebeneck 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/19/2019Practice5G Harding/Holloway 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court B 
12/19/2019Practice6G Nebraska/Ross 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/19/2019Practice5B Snowball 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/19/2019Practice6B Heise 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/19/2019Practice5G Weakley/Weakley 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/19/2019Practice4B Sweeney/Weese 7:00PM - 8:00PMScioto Ridge ES / Gym court B 
12/19/2019Practice4G Koesters/Hersey 7:00PM - 8:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/19/2019Practice6B Ulery 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/19/2019Practice6B Seaman 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 
12/19/2019Practice4G Burton/Peck 7:00PM - 8:00PMAlum Creek ES / Gym court BRescheduled
12/19/2019Practice6G Hargett/Wylie 8:00PM - 9:00PMWyandot Run ES / Gym court ARescheduled
12/20/2019Practice5B Watters/Boose 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court A 
12/20/2019Practice5B Reece/Guenard 6:00PM - 7:00PMAlum Creek ES / Gym court B 
12/20/2019Practice4B Boyd/Lame 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/20/2019Practice4B Condon 6:00PM - 7:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/20/2019Practice3G Street 6:00PM - 7:00PMHeritage ES / Gym court A 
12/20/2019Practice4B Flynn/Parker 6:00PM - 7:00PMScioto Ridge ES / Gym court A 
12/20/2019Practice3G Kennedy/Kelley 6:00PM - 7:00PMTyler Run ES / Gym court A 
12/20/2019Practice6B Ogden 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court A 
12/20/2019Practice6B Cadegan/Vance 7:00PM - 8:00PMGlen Oak ES / Gym court B 
12/20/2019Practice6B Stoutenburg 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court A 
12/20/2019Practice6B Williams/Eichhorn 7:00PM - 8:00PMWyandot Run ES / Gym court B 

Note: Highlighted Team(s) belong to Divisions expired before specified Match Date.


 

Copyright © 2019 Olentangy Youth Athletic Association  |  Privacy Statement |  Terms Of Use |  License Agreement |  Children's Privacy Policy  Login